آویزان کردن الاهلی عربستان تیم فوتبال ذوب آهن

آویزان کردن: الاهلی عربستان تیم فوتبال ذوب آهن alahli arabestan varzeshi-Football asiya – ghahreman asiya tim Football zob ahan

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو ، پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال

یکی از شوک‌های بزرگی که کی‌روش به فوتبال کشور عزیزمان ایران وارد کرد، خط زدن غفوری مدافع راست و آماده تیم استقلال بود که به نظر می‌رسید بازیکن ثابت کشور عزیزمان

نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو ، پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال

پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال/ نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو

عبارات مهم : ایران

یکی از شوک های بزرگی که کی روش به فوتبال کشور عزیزمان ایران وارد کرد، خط زدن غفوری مدافع راست و آماده تیم استقلال بود که به نظر می رسید بازیکن ثابت کشور عزیزمان ایران در جام جهانی باشد.

به گزارش مهر، خط خوردن وریا غفوری از لیست ۲۴ نفره تیم ملی شوک بزرگی بود که کی روش به فوتبال کشور عزیزمان ایران وارد کرد. غفوری باور نکردنی ترین گزینش کی روش جهت خط خوردن از لیست تیم ملی بود. در حالی که بحث گزینش نفر اول و دوم از بین غفوری و رضاییان بود و اغلب کارشناسان هم غفوری را مناسب تر از رضاییان می دانستند، کی روش در پایتخت کشور عزیزمان ایران انتخابش را انجام داد و نه تنها رضاییان را به غفوری ترجیح داد، بلکه غفوری را کلا از لیست مسافران جام جهانی خارج کرد.

نقش شفر در جا ماندن وریا از مسکو ، پشت پرده خط خوردن مدافع استقلال

در حالی که در طول فصل گذشته وریا غفوری بارها در پست دفاع راست و وینگر راست در تیم استقلال جابجا شد، کی روش مستقیما به وی این هشدار را داده بود که اگر قرار باشد در تیم باشگاهی ات وینگر بازی کنی شانسی جهت تیم ملی ندارد.

اواخر فصل حتی غفوری این مطلب را به شفر انتقال یافته می کند و از او می خواهد صرفا در پست دفاع راست بازی کند. شفر ملی پوش تیمش را متقاعد می کند که به تناوب او را در این دو پست بازی دهد ولی آخرهای فصل و در بازی های آخر در پست ملی از او استفاده کند. دلخوری غفوری قبل از بازی برگشت برابر ذوب آهن از شفر که منجر به ترک اردوی استقلال جهت ساعاتی هم شد به همین علت پیش آمده بود. اتفاقی که شفر آن را در نشست خبری تکذیب کرد.

یکی از شوک‌های بزرگی که کی‌روش به فوتبال کشور عزیزمان ایران وارد کرد، خط زدن غفوری مدافع راست و آماده تیم استقلال بود که به نظر می‌رسید بازیکن ثابت کشور عزیزمان

تغییر پست های مکرر غفوری در ترکیب ثابت آبی پوشان را می توان مهم ترین و شاید تنها علت خط خوردن غفوری از لیست ۲۴ نفره تیم ملی دانست. او به همراه سید جلال حسینی، سید حسین حسینی و کاوه رضایی در لیست آماده باش کی روش واقع شده است است و تنها در صورتی که بازیکنی در پست او با مصدومیت جدی مواجه شود که جام جهانی را از دست دهد شانس حضور در روسیه را خواهد یافت.

واژه های کلیدی: ایران | رضاییان | استقلال | جام جهانی | مدافع استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz